Kariera

pokaż szczegóły

ukryj szczegóły

Elektro-Automatyk

W chwili obecnej dla wsparcia naszego teamu poszukujemy fachowców na stanowisku elektryk oraz automatyk.

OPIS STANOWISKA:
•    Realizacja poleceń przełożonego związane z wykonywanym zleceniem:
– usuwanie awarii dotyczących instalacji
– przekładanie, wyciąganie, demontaż przewodów
– podłączenie szaf
– układanie tras kablowych, kabli zasilających, kabli sygnalizacyjnych
– montaż, demontaż obiektowy czujników
– wykonywanie oświetlenia zewnętrznego, wewnętrznego
– wykonywanie instalacji elektrycznej
– wykonywanie remontów silników i urządzeń elektrycznych
– przeglądy i naprawy transformatorów, rozdzielni
– wykonywanie innych prac montażowych związanych ze zleceniem
•    Inne prace zlecone przez pracodawcę lub pełnomocnika firmy.
•    Wysoka dyspozycyjność – praca w delegacjachWYMAGANIA:
•    Wykształcenie techniczne branżowe
•    Umiejętność czytania dokumentacji AKPiA oraz elektrycznej
•    Doświadczenie w budowie rozdzielnic elektrycznych oraz AKPiA
•    Znajomość język angielskiego w stopniu komunikatywnymOFERUJEMY:
•    Interesująca pracę w firmie usługowej nastawionej na innowacyjne rozwiązania techniczne;
•    Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
•    Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
•    Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
•    Miłą atmosferę w pracy.Zainteresowane osoby proszone są o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: biuro@elgra-inowroclaw.eu

załaduj więcej

Ta strona używa ciasteczek. więcej informacji

Zamknij